Програми

IMG_3339

Популяризація безоплатного донорства.

«Регіональна ініціатива з охорони здоров’я». В рамках програми проходять заходи (акції, тренінги, інформаційні сесії) з профілактики ВІЛ-інфекції та пропаганди здорового способу життя, а також навчання з першої допомоги та діях в надзвичайних ситуаціях.

Новини за темою

В рамках боротьби з туберкульозом за підтримки Глобального Фонду «Посилення системи надання якісної амбулаторної допомоги хворим на туберкульоз шляхом надання максимально-наближених медико-соціальних, психологічних послуг та формування прихильності до лікування». Включає в себе контрольоване лікуаання хворих на туберкульоз та періодичне надання продуктових наборов. Проведення акцій, лекцій, інформаційних сесій, поквартирних обходів з метою профілактики туберкульозу.

Новини за темою

У рамках програми Товариства Червоного Хреста України «Підтримка довгострокової соціальної стабільності в Україні», що фінансується урядом Японії через Міжнародну Федерацію Червоного Хреста та Червоного Півмісяця. Робота сфокусована на подоланні наслідків травмуючих подій, відновленні психосоціальної адаптивності вимушено переміщених зі Сходу осіб, демобілізованих військовослужбовців та їх сімей, а також жителів місцевої громади, які звертаються за допомогою. Допомога демобілізованим військовослужбовцям медикаментами та іншими медичними компонентами.

Новини за темою

Банк одягу та пункт прокату речей по догляду за хворими.

Пункт обігріву під час сильних морозів.