Напрями

Популяризація безоплатного донорства.


«Регіональна ініціатива з охорони здоров’я». В рамках програми проходять заходи (акції, тренінги, інформаційні сесії) з профілактики ВІЛ-інфекції та пропаганди здорового способу життя, а також навчання з першої допомоги та діях в надзвичайних ситуаціях.

Новини за темою


В рамках боротьби з туберкульозом за підтримки Глобального Фонду «Посилення системи надання якісної амбулаторної допомоги хворим на туберкульоз шляхом надання максимально-наближених медико-соціальних, психологічних послуг та формування прихильності до лікування». Включає в себе контрольоване лікуаання хворих на туберкульоз та періодичне надання продуктових наборов. Проведення акцій, лекцій, інформаційних сесій, поквартирних обходів з метою профілактики туберкульозу.

Новини за темою


У рамках напрямку Товариства Червоного Хреста України «Психосоціальна підтримка»,працює група волонтерів робота яких сфокусована на подоланні наслідків травмуючих подій, відновленні психосоціальної адаптивності вимушено переміщених зі Сходу осіб, демобілізованих військовослужбовців та їх сімей, а також жителів місцевої громади, які звертаються за допомогою.

Товариство Червоного Хреста України робить все можливе для того, щоб поліпшити життя найуразливіших осіб, які постраждали внаслідок кризової ситуації в Україні. Це означає не тільки надання гуманітарної допомоги, але і уважне відношення до психологічних і соціальних потреб, що виникають під час кризових подій і після них.


Банк одягу та пункт прокату речей по догляду за хворими.


Пункт обігріву під час сильних морозів.


Школа першої допомоги

Червоний Хрест – провідний лідер у світі з навчання населення навичкам надання першої допомоги . Наша організація має тренерів та інструкторвія, які успішно проводять 12-ти та 6-ти годинні курси з видачею сертифікатів міжнародного зразка. А також проводять тематичні майстер класи з першої допомоги.

Новини за темою