Бережімо здоров’я нації!

Сьогодні епідемічна ситуація з ВІЛ-інфекції в Україні характеризується, активізацією статевого шляху передачі, залученням в епідемічний процес жінок репродуктивного віку. І тому, Товариство Червоного Хреста України намагається попередити ріст цього небезпечного захворювання, а також займається підтримкою людей, що живуть з ВІЛ.

З метою попередження нових випадків інфікування ВІЛ у молодіжному середовищі, Білоцерківська міська організація Товариства Червоног Хреста України регулярно проводить комплекс тематичних навчальних, інформаційних та інших інтерактивних заходів.

Саме один із таких заходів, приурочений Всесвітньому дню боротьби з ВІЛ-інфекцією, відбувся в парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка. На танцювальному майданчику, улюбленому місці збору молоді волонтери молодіжног клубу Червоного Хреста, в тісній співпраці з Білоцерківським гуманітарно-педагогічним коледжом, підготували цікаву інформаційну програму. Присутні, а це учнівська та студентська молодь міста та району, мали змогу отримати друковану та сувенірну продукції відповідної таматики, випитити гарячого чаю та поласувати солодощами. Та в ході заходу червонохрестівці йшли до основної мети заходу — збільшити суспільне інформування, направлене на запобігання негативним вчинкам відносно здорового способу життя та формування в молоді навичок ціннісного ставлення до власного здоров’я.

На завершення акції молоді люди створити живу червону стрічку — символ солідарності та порозуміння з людьми, які живуть із ВІЛ!