![DSC_0008[1]](https://red-cross.org.ua/wp-content/uploads/2014/12/DSC_00081.jpg)
18 грудня в столичному Українському домі відкрилася фотовиставка «Волонтер – звучить гордо», на якій представлені кращі роботи за підсумками однойменного конкурсу, що проводився Товариством Червоного Хреста України до Міжнародного дня волонтерства.
До числа відібраних потрапили й світлини волонтера інформаційного сектору нашої організації Івана Степури. Зокрема, фото з акції по розповсюдженню квитків благодійної безпрограшної лотереї отримало найвищу оцінку професійного журі та було визнано кращим у своїй номінації.
Виставка діятиме до 23 січня 2015 р., відвідати її можна по будням з 10:00 до 18:00 за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2 (IV поверх). Запрошуємо всіх бажаючих – вхід вільний!