![coll-1](https://red-cross.org.ua/wp-content/uploads/2015/03/coll-1.jpg)
Днями в КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» відбувся День відкритих дверей. Виявився він досить багатолюдним. Цього дня гості, майбутні абітурієнти, які завітали до закладу, змогли познайомитися з умовами навчання та особливостями студентського життя в коледжі. Як показало анкетування, більшість гостей прийшли для того, щоб отримати для себе повну інформацію і в майбутньому здійснити заповітну мрію — стати студентом педагогічного коледжу.
Була відведена аудиторія і для знайомста гостей з волонтерською діяльністю студентів. Адже в коледжі працює потужна волонтерська команда червонохрестівців. Розвиваючись і самовдосконалюючись, можна приносити користь оточуючись. В цьому переконані наші волонтери.