![lIgXYU1-Xi4[1]](https://red-cross.org.ua/wp-content/uploads/2015/07/lIgXYU1-Xi41.jpg)
У період з 1 липня по 31 грудня 2015 року Київська обласна організація Товариства Червоного Хреста України за підтримки Червоного Хреста Данії реалізує Програму «Допомога населенню України, постраждалого в наслідок конфлікту».
Головним компонентом програми є надання найуразливішим внутрішньо переміщеним особам, які постраждали внаслідок кризової ситуації в Україні, матеріальної допомоги для задоволення їх потреб у базовому харчуванні. Зокрема, планується провести розповсюдження продуктових ваучерів вартістю 400 грн. за одиницю. Отримати цю допомогу зможуть найбільш вразливі внутрішньо переміщені особи, а саме:
- одинокі годувальники сімей;
- багатодітні сім’ї;
- одинокі люди похилого віку;
- особи з обмеженими можливостями/інваліди І і ІІ групи;
- інші малозабезпечені особи.
За детальнішою інформацією прохання звертатись в місцеві осередки Червоного Хреста.