Екологічне виховання малечі

Тварини та рослини – те, що цікавить наймолодших українців найбільше із оточуючого світу. Взявши це до уваги, працівники Червоного хреста вирішили влаштували для дітей –переселенців майстер із клас із такою популярної в наш час флористики. Для дітей цю непросту науку намагалися подавати просто і доступно.

Допомогти забути буремне життя під обстрілами та реабілітуватися після втрат. Про психо-емоційний стан переселенців зі сходу України продовжують піклуватися білоцерківські волонтери «Червоного хреста». Нещодавно, в рамках програми підтримки вимушено-переміщених сімей з дітьми та жінок, волонтери організували екскурсію до місцевого садового центру.

Адміністратор садового центру зізнається, що в проведенні сьогоднішнього заходу були зацікавлені не лише діти, а й самі працівники закладу. Адже їх фахівці надають широкий спектр послуг і одна з них це консультаційна допомога. І хоч вони співпрацюють з «Червоним хрестом» вперше – вже встигли усвідомити важливість такої взаємодії.

Залишилися сьогодні задоволеними і діти. Вони змогли завести нові знайомства, дізналися багато корисної інформації про садівництво та створили власні композицію з квітів.

Поки що висаджені власноруч квіти будуть прикрашати лише тимчасові помешкання маленьких українців.

Вікторія Касатурова, ПравдаТут