До свята Миколая

Завдячуючи добросердечним білоцерківцям працівники та волонтери Червоного Хреста, із залученої допомоги, сформували та надали допомогу 120 діткам з вразливих сімей до свята Святого Миколая. Відбір діток проходив заздалегідь спільно з соціальними педагогами навчальних закладів міста.

На основі вивчених потреб і подарунки були різні – це і одяг, і взуття, і гігієнічні та продуктові набори, і, звичайно, солодощі.

Познайомившись тісніше з сім’ями, з’ясувались і глибші потреби. Так, наприклад, в однієї багатодітної сім’ї у батька онкозахворювання і всі заощадження пішли на лікування. Питання про надання матеріальної допомоги цій сім’ї було винесене на обговорення засідання Президії Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста, в результаті надано й грошову допомогу.

Декілька сімей з числа найвразливіших були взяті на облік організації, чим Червоний Хрест узяв на себе зобов’язання допомагати діткам з цих сімей і надалі.

Спостерігаючи за щирою дитячою радістю подарункам, дякуєш Бога і Святого Миколая за те, що є в світі люди співчутливі, добрі і милосердні!