Підтримка довгострокової соціальної стабільності в Україні

На території Київської області розпочала свою діяльність Проект “Підтримка довгострокової соціальної стабільності в Україні” . Основні задачі даної програми – сприяти довгостроковій соціальній стабільності в Україні, підтримуючи медичну та соціальну реінтеграцію поранених демобілізованих військовослужбовців та вразливих вимушено переміщених людей зі Сходу країни. Це здійснюється шляхом надання консультацій та психосоціальної підтримки пораненим демобілізованим військовослужбовцям у військових госпіталях. Проводитимуться спільні заходи для родин демобілізованих військовослужбовців.

Поранені демобілізовані військовослужбовцями, рамках медичного компоненту проекту мають змогу отримати деталі до протезів, медичне обладнання (ліжка, милиці, інвалідні візки), засоби для полегшення побуту (пристосування для дому – поручні, ручки, і т.д.), медикаменти.

Заплановано ряд заходів для жінкок і дітей, постраждалих від переміщення, на отримання психосоціальної підтримки відповідно до статі та віку, що сприятиме підвищенню їх соціального благополуччя, механізмів виживання, стійкості та захисту.

Проект підтримується (фінансується) урядом Японії через Міжнародну Федерацію Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.

Контактний телефон: (067)775-49-46.

Адреса Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста України: м.Біла Церква, вул.Турчанінова, 1А тел.: 34-86-55 з 9.00 до 13.00