![NMPxoj5gm9Q](https://red-cross.org.ua/wp-content/uploads/2016/05/NMPxoj5gm9Q.jpg)
Днями відбувся чудовий захід в Білоцерківському дитячому будинку інтернаті, вихованці якого підготували художні номери, ласували смаколиками та зустрічали гостей. В числі гостей були представники з міської організації Товариства Червоного Хреста України.
Зазвичай в гості ходять з подарунками – так і ми подарували для дитячого будинку подарункові сертифікати на 20 000 грн., на які адміністрація придбала не тільки великодні смаколики, а й багато вкрай необхідних товарів для обслуговування вихованців інтернату.
Масу позитивних емоцій отримали червонохрестівці від свята, які надихають спрямовувати всі свої сили на допомогу тим хто її потребує.