![3_%d1%83%d1%81%d0%b8%d1%87%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be](https://red-cross.org.ua/wp-content/uploads/2016/12/3_Усиченко-678x381.jpg)
Шановні волонтери!
Сьогодні, 5 грудня, ми вітаємо мільйони волонтерів Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, які готові віддавати свій час, зусилля, уміння, а в деяких куточках Землі навіть і життя – заради допомоги людям, які потребують її найбільше.
Один з Основоположних принципів Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця – добровільність. У своїй добровільній діяльності щодо надання допомоги Міжнародний рух ні в якій мірі не керується прагненням одержання вигоди. Але чи отримують волонтери компенсацію за свою роботу? Безперечно. І це не гроші. Це подяка, розширення світогляду, спілкування, розвиток, велике коло друзів у всьому світі, а найголовніше – теплі емоції від радості людей, які чекали на допомогу й отримали її.
Наші волонтери – дуже різні, і в кожного з них своя історія життя, часто дуже непроста. Але об’єднує їх одне – прихильність гуманітарним цінностям і бажання привносити в життя інших людей радість і полегшення.
Від душі вітаю волонтерів, які відкрили свої серця назустріч добру і гідній справі. Успіхів Вам у почесній місії!
Президент Товариства Червоного Хреста України Іван Усіченко