Робота служби розшуку по зверненням громадян на гарячу лінію

З жовтня 2016 року до кінця лютого 2017 року для громадян, рідні яких зникли у зв’язку з конфліктом на Донбасі, працювала безкоштовна телефонна «гаряча лінія».

Звернення, отримані співробітниками Делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста, передавались для подальшої роботи Службі розшуку Товариства Червоного Хреста України. За цей час ми провели роботу з 175 громадянами, які звернулися до Червоного Хреста за допомогою через втрату зв’язку з рідними, по 73 зверненням розпочато розшук та відкриті пошукові справи. До цієї діяльності активно залучалися всі ланки Всеукраїнської мережі Товариства Червоного Хреста України з відновлення родинних зв’язків: як співробітники обласного і районного рівнів, так і волонтери. Вони зустрічались з потенційними бенефіціарами Служби розшуку, щоб отримати від них детальну інформацію про обставини, що призвели до втрати зв’язку з рідними, допомогти їм заповнити анкету. Кожну справу ми ретельно опрацьовували, намагаючись встановити долю розшукуваного. Завдяки спільним зусиллям працівників та волонтерів Товариства Червоного Хреста України 15 родин возз’єднались. Але над багатьма справами ми продовжуємо наполегливо працювати…

Співробітники Служби розшуку Товариства Червоного Хреста України завжди готові допомогти тим, хто цього потребує.

Роз’яснення щодо відновлення родинних зв’язків можна отримати у Службі розшуку (Національний комітет, м. Київ). Громадяни також можуть звернутися до будь-якого найближчого обласного, районного чи міського відділення Товариства Червоного Хреста України.

Всеукраїнська мережа з відновлення родинних зв’язків Товариства Червоного Хреста України
Всеукраїнська мережа з відновлення родинних зв’язків Товариства Червоного Хреста України

Товариство Червоного Хреста України дотримується принципів конфіденційності та нерозголошення особистої інформації. Допомога надається безкоштовно.