Відбувся Форум молодіжних лідерів Київщини – 2017

В період з 26 по 28 травня 2017 року активісти волонтерського руху Червоного Хреста Київської області активно працювали над покращенням теоретичних знань і практичних навичок, якими повинен володіти волонтер Червоного Хреста. В перший день Вікторія Бірюкова провела мегарезультативний тренінг з лідерства.

Важливу та цікаву інформацію отримали слухачі від лікаря-інфекціоніста, завідуючої Центром СНІДу Деденістової Інни Костянтинівни. Її інформація збагатила тренерський багаж знань волонтерів, які займаються профілактикою ВІЛ-інфекції в молодіжному середовищі. Також в перший день пройши теорію по Міжнародному гуманітарному праву. А в другий день закріпили знання з МГП та історії Червоного Хреста пройшовши (а точніше пробігши від станції до станції) квест.

Другий та третій день Форуму пройшов в наметовому містечку, далеко від цивілізації. І тут, звичайно, левову долю часу приурочили підготовці до реагування на надзвичайні ситуації. Потренувалися в розгортанні намету, відпрацюванні симуляцій з першої допомоги, узгодженні дій з екстреною медичною допомогою, бригада якої була запрошена на спільні заняття.

А перед прощальними словами провели тренінг з таймменедженту, адже наші волонтери мають встигати робити багато гарних справ, а для цього потрібно вміти планувати свій час.

Волонтери повезли додому запал бажання передавати отримані знання мешканцям своїх міст та сіл.

Отак крок за кроком до укріплення статусу та принципів Червоного Хреста в суспільстві.