Казковий вечір для особливих королівських осіб

Дев’ятого лютого 2018 року відбулася грандіозна подія: бал для людей з обмеженими можливостями “Night to shine”.

У цій події взяли участь 40 волонтерів Червоного Хреста, які допомогли «особливим» людям відчути себе справжніми королями та королевами вечору!

Бал, приурочений до дня Святого Валентина, проходив у кафе «Карбюратор». О п’ятій годині вечора до назначеного місця прибуло 75 учасників віком від 14 років. Усі присутні провели казковий вечір, з танцями, конкурсами та навіть авторською поезією. Також, важливо відмітити фуршет, який був доступний впродовж усього вечора. Дякуючи «Tim Tebow Foundation» та «God`s hidden treasures» в цей день бал було проведено ще у 16 країнах світу. Отож, і ми стали частинкою свята любові та радості.

Один із організаторів, Скат Юнт, також виразив свої думки щодо вечору: «Ми хочемо допомогти людям з обмеженими можливостями відчути справжній королівський день Святого Валентина. Дати їм чарівний вечір на честь цього прекрасного свята».

Усі присутні волонтери отримали лише позитивні емоції, а також неоціненний досвід. Ці люди справді «особливі», але не тому що у них проблеми зі здоров’ям,а тому що, незважаючи на всі ці проблеми, вони можуть веселитись, танцювати, співати пісні та писати вірші. Кожна їх посмішка – це приклад міцного духу та віри для нас усіх.

Юлія Паустовська, прес-служба БМОТХЧУ