![krov-02](https://red-cross.org.ua/wp-content/uploads/2015/06/krov-02.jpg)
10 червня члени рятувального загону відвідали Київський обласний центр переливання крові. Наші волонтери стали донорами для постраждалих у результаті вибуху на нафтопереробній станції під Васильковом.
А вже 12 червня у Київському обласному центрі крові був проведений урочистий захід до Всесвітнього дня донора. Працівники центру та Товариства Червоного Хреста висловлювали подяку і вручали подарунки почесним донорам України й активістам донорського руху.