![IMG_2641](https://red-cross.org.ua/wp-content/uploads/2015/10/IMG_2641.jpg)
4 жовтня відбувся ХІІ Білоцерківський марафон, на трасі якого волонтери Червоного Хреста надавали спортсменам першу допомогу.
Найчастіше марафонці зверталися за допомогою зі скаргами, традиційними для спортивних подій такого ґатунку, а саме, судомами, помутнінням свідомості та потертостями. У разі потреби медичної допомоги, постраждалих передавали працівникам «швидкої».
Зазначимо, що вперше білоцерківські червонохрестівці обслуговували місцевий марафон торік, після чого неодноразово долучалися до проведення подібних заходів у Києві.