![Покращує дух..](https://red-cross.org.ua/wp-content/uploads/2016/01/Покращує-дух..1.jpg)
Враховуючи зацікавленість громадськості, та на прохання Київського обласного центру творчості, прийом творчих робіт на конкурс «Позитив життя – 2015» продовжено до 31 січня 2016 року – ІІ частина конкурсу.
Роботи, що надійдуть протягом січня 2016 року, оцінюватимуться до 10 лютого 2016 року. Нагородження переможців буде приурочене до Дня закоханих (14 лютого 2016 року).
З творчих робіт учасників І і ІІ частин конкурсу планується створення мобільної виставки, що буде представлена в містах Київської області.