![pz2015b](https://red-cross.org.ua/wp-content/uploads/2016/02/pz2015b.jpg)
У дитячо-юнацьких клубах Білої Церкви за місцем проживання ЦДЮК «Дивосвіт» з 8 лютого по 7 березня діє пересувна виставка обласного конкурсу творчих робіт «Позитив життя – 2015», організована за сприяння міської організації Товариства Червоного Хреста.
Вихованці клубів знайомляться з творами на тематику «Як я дбаю про своє здоров’я», «Живи яскраво» та «Червоний Хрест на варті здоров’я». Експозиція складається з десятків позитивних фото, малюнків, колажів, словесних і художніх творів. Це дійсно цікаво та корисно, завітайте!