![DSCF4292](https://red-cross.org.ua/wp-content/uploads/2016/02/DSCF4292.jpg)
24-25 лютого 2016 року в Білій Церкві пройшов тренінг для волонтерів, які працюють в рамках проекту Товариства Червоного Хреста України «Пом’якшення наслідків переміщення для жінок та сімей в Україні». Навчались представники Борисполя, Броварів, Миронівки, Таращі, Сквири та Білої Церкви.
Окрім обговорення та обміном досвіду по роботі з переміщеними сім’ями, психолог провів вправи на попередження вигорання волонтерів. Профілактика емоційного вигорання було основною темою цієї зустрічі.
У вечорі першого дня учасники мали змогу відвідати театр, як один із елементів релаксації.