Проект “Підтримка довгострокової соціальної стабільності в Україні” стартував

На території Київської області розпочав свою діяльність Проект Червоного Хреста “Підтримка довгострокової соціальної стабільності в Україні”.

Основні задачі даної програми – сприяти довгостроковій соціальній стабільності в Україні, підтримуючи медичну та соціальну реінтеграцію поранених демобілізованих військовослужбовців та вразливих вимушено переміщених людей зі Сходу країни. І вже отримали допомогу білоцерківці, які були пораненні під час участі в антитерористичні операції на Сході країни.

В приміщенні Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста України Олег Миколайович Гуленко, голова обласної організації Червоного Хреста, особисто вручив Сергію Ляшевичу необхідні для лікування медикаменти. Вячеславу Корнієнку були придбані та вручені комплектуючі до слухового апарату, яким він вимушений користуватися в результаті втрати слуху після тяжкого поранення. Керівник обласного Товариства Червоного Хреста побажав хлопцям швидшого одужання та міцного здоров’я, а всім нам мирного неба над головою.

Програма підтримки поранених та їхніх сімей триває і окрім забезпечення медичним компонентом передбачає ряд заходів спрямованих на відновлення психоемоційного комфорту.

Контактний телефон: (067)775-49-46. E-mail: dovira-redcross@ukr.net