![flashmob](https://red-cross.org.ua/wp-content/uploads/2016/08/flashmob-678x381.jpg)
Дітлахи, які відпочивали в таборі у рамках проекту “Підтримка довгострокової соціальної стабільності в Україні”, відтворили флешмоб волонтерів Червоного Хреста цьогорічного молодіжного табору.
Дітлахи, які відпочивали в таборі у рамках проекту “Підтримка довгострокової соціальної стабільності в Україні”, відтворили флешмоб волонтерів Червоного Хреста цьогорічного молодіжного табору.
Copyright © 2024 | WordPress Theme by MH Themes