![dscf5704](https://red-cross.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/DSCF5704-678x381.jpg)
В м. Біла Церква підвели підсумки конкурсу на кращий проект клумби «Зернини квітів з зернами любові нехай на всіх планетах проростуть…», який проходив спільно з Управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради в рамках Проекту Товариства Червоного Хреста України «Регіональні ініціативи з охорони здоров’я».
Клумбу в парку ім. Т. Г. Шевченка висадили за проектом вихованців гуртка «Яскраві барви здоров’я» Станції юних натуралістів (керівник Скорблюк Н. М.), які й стали цьогорічними переможцями.