У Білій Церкві відбудеться урочисте відкриття фотовиставки «Цінуймо мир»

12 жовтня в Будинку урочистих подій в м. Біла Церква відбудеться відкриття фотовиставки «Цінуймо мир». Героями виставки є демобілізовані військовослужбовці, які брали участь у збройному конфлікті на сході України, та члени їхніх сімей. На фотополотнах вони розповідають емоційні історії про те, як участь у військових діях поділила їхнє житті на «до» та «після», як змінилися їхні цінності та пріоритети.

Фотовиставка створена в рамках проекту Товариства Червоного Хреста України «Підтримка населення України, що постраждало внаслідок конфлікту у посиленні стійкості та поверненні до нормального життя», який реалізується за підтримки Уряду Японії через Міжнародну Федерацію Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Головною метою цього проекту є надання психосоціальної підтримки найбільш вразливим людям з категорії внутрішньо переміщених осіб, а саме людям похилого віку, самотнім, сім’ям з одним годувальником, безробітним та іншим сім’ям, які потребують психосоціальної підтримки. Також у проекті активно ведеться робота із демобілізованими військовослужбовцями і їхніми сім’ями, адже допомога для них є особливо потрібною і актуальною.