![псп](https://red-cross.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/псп-678x381.jpg)
В рамках надання психосоціальної підтримки населенню волонтерами Червоного Хреста було провндено чергове тематичне заняття : “Секрети початку успішного та продуктивного дня! ” Тема виявилася актуальна та цікава. В ході зустрічі обговорили причини, які заважають нам продуктивно та позитивно проживати кожен день власного життя. Також дізналися, які ж нові звички необхідно випрацювати, для того щоб ситуація змінилася.
Діяльність з надання психосоціальної підтримки сприяє полегшенню комунікації і відновленню соціальної підтримки в суспільстві, а також допомагати людям справлятися з кризовими подіями в житті.