![bg](https://red-cross.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/bg-678x381.jpg)
Друзі, наша організація працює та продовжує активно підтримувати тих, хто потребує допомоги.
На жаль, наразі нам бракує часу для висвітлення нашої роботи на сайті, проте ми регулярно ділимося актуальною інформацією в нашій Facebook-спільноті: Білоцерківська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України.
Долучайтеся та будьте в курсі всіх найсвіжіших новин і анонсів.
Дякуємо за вашу небайдужість!